Ev işlerine Yardımcı

Teknolojinin gelişmesi ve yaşamın getirdikleri bazı değişiklikler eski ile kıyaslandığı zaman oldukça farklılık göstermektedir. İş hayatında sadece erkekler değil kadınlarda söz hakkına sahip oldukları için evin yapılması gereken rutin işleri ister istemez sekteye uğruyor ve sonuç olarak bazı olumsuz durumlar ortaya çıkıyor.

Günlük olarak evde yapılması gereken yemek, ütü, temizlik ve diğer işlerin çalışan kadınların üzerinde olduğunu düşünürsek kadınların bu işlerin altından kalkması oldukça zor olmaktadır. Çünkü hem işte çalışıp daha sonra eve gelip ev işlerini düzene sokmaya çalışmak belli bir süre sonra kadınları hem fiziksel hem de psikolojik olarak yormaktadır. Ayrıca sadece ev işi değil çocukların bakımları da kadının üzerine binince durum daha zor hale gelir. Aslında belki bu işler basit olarak görünebilir ama çalışan ve eve yorgun argın gelen bir kadın için bu işler gerçekten bir külfettir.

Böyle olunca da kişi fark etmese de hem özel hem sosyal hayatı sekteye uğruyor ve huzursuzluklar baş gösteriyor. İşte bu tür olumsuz durumların önüne geçebilmek için çalışan kadınların yardımına ev işlerinde tecrübeli olan yardımcı elamanlar yetişiyor. Bu kişiler sadece temizlik anlamında değil evin yapılması gereken bütün işlerinde çalışan bayana yardımcı oluyor. Böyle bir durum kadının fiziksel yorgunluğunu ortadan kaldırabileceği gibi onun psikolojik olarak da kendini iyi hissetmesini sağlayacaktır. İşten çıkıp eve geldiği zaman evde her şeyin düzenli bir şekilde yapıldığını gören kadın ailesine ve kendisine daha fazla zaman ayıracaktır. Bu da aile bireyleri arasında ki sevgi ve saygı bağlarının güçlenmesi olarak geri dönecektir.

Alya Danışmanlık ve İnsan Kaynakları:

Hasta Bakıcı:

Günümüz sosyal ve iş hayatının yoğunluğundan dolayı ne yazık ki anne ve babalarımız ile dilediğimiz sıklıkta görüşemeyebiliyoruz. Belli bir yaştan sonra artan diğer sorumluluklarımızla birlikte daha çok ilgi ve özveri isteyebilirler. Ailenizde özel bakıma ihtiyacı olan yaşlı bireyler varsa ve onların fiziksel ve duygusal ihtiyaçlarının tecrübeli bir yaşlı bakıcı tarafından giderilmesini istiyorsanız size özel hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Yaşlı Bakıcı:

Anne ve babanızın yaşlılık sebebi ile yapmakta zorlandığı ev temizliği, yemek ve ütü gibi ihtiyaçlarını karşılayacak, evinizde veya yazlığınız da onlarla beraber yaşayacak, tercihinize göre yatılı veya gündüzlü çalışabilecek Alanında Uzman, Dürüst, Titiz, Şefkatli ve Güvenilir Yaşlı Bakıcılarımız ile hizmetinizdeyiz.

Kısa dönem refâkatçi temini, uzun süreli hasta bakıcı temini, hastanede hasta bakıcı temini, evde hasta bakıcı temini, gündüzlü hasta bakıcı temini, yatılı hasta bakıcı temini, bayan hasta bakıcı temini, 
erkek hasta bakıcı temini, hemşire temini

Hasta bakıcı Hasta bakıcı İzmir Yaşlı bakıcı Yaşlı bakıcı İzmir Hasta bakıcı hemşire Hasta bakıcı hemşire İzmir

© 2020 by ALYA DANIŞMANLIK Hasta Bakıcı İzmir Yaşlı Bakıcı Hemşire