Hakkımızda

Sevgili Anne,Babalar ve Evlatlar, biz 2009 yılında bir yola çıktık. Ülkemizin milletimizin geleceği olan, en değerli varlıklarımız çocuklarımız ve bizleri bugüne kadar büyüten anne, babalarımızın güvenli ellerde bakılması için siz ailelerimizin doğru bakıcı tercihleri yapması adına Alya Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti tarafımdan kurulmuştur.

Hizmet kalitesi ve müşteri/çalışan memnuniyetini en ön planda tutan Alya Danışmanlığın amacı; Yaşadığımız tüm mekanlar için, yatılı ve gündüzlü kalifiye personel temin etmek. Firmamız Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı lisansına sahip "103" nolu Özel İstihdam Bürosu'dur. Aile ve çalışanların güven noktası olmaktan gurur duyduğumuzu belirtir,bilgilerinize sunarım.

Saygı ve Sevgilerimle

Sema Sebile SANSA

Alya Danışmanlık ve İnsan Kaynakları:

Hasta Bakıcı:

Günümüz sosyal ve iş hayatının yoğunluğundan dolayı ne yazık ki anne ve babalarımız ile dilediğimiz sıklıkta görüşemeyebiliyoruz. Belli bir yaştan sonra artan diğer sorumluluklarımızla birlikte daha çok ilgi ve özveri isteyebilirler. Ailenizde özel bakıma ihtiyacı olan yaşlı bireyler varsa ve onların fiziksel ve duygusal ihtiyaçlarının tecrübeli bir yaşlı bakıcı tarafından giderilmesini istiyorsanız size özel hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Yaşlı Bakıcı:

Anne ve babanızın yaşlılık sebebi ile yapmakta zorlandığı ev temizliği, yemek ve ütü gibi ihtiyaçlarını karşılayacak, evinizde veya yazlığınız da onlarla beraber yaşayacak, tercihinize göre yatılı veya gündüzlü çalışabilecek Alanında Uzman, Dürüst, Titiz, Şefkatli ve Güvenilir Yaşlı Bakıcılarımız ile hizmetinizdeyiz.

Kısa dönem refâkatçi temini, uzun süreli hasta bakıcı temini, hastanede hasta bakıcı temini, evde hasta bakıcı temini, gündüzlü hasta bakıcı temini, yatılı hasta bakıcı temini, bayan hasta bakıcı temini, 
erkek hasta bakıcı temini, hemşire temini

Hasta bakıcı Hasta bakıcı İzmir Yaşlı bakıcı Yaşlı bakıcı İzmir Hasta bakıcı hemşire Hasta bakıcı hemşire İzmir

© 2020 by ALYA DANIŞMANLIK Hasta Bakıcı İzmir Yaşlı Bakıcı Hemşire